Kategoria: MATERACE JANPOL

Materace Janpol

Materace Janpol to produkty, które posiadają 7 stref twardości materaca. Strefy materaca będą odpowiadać za komfortowe ułożenie Twojego ciała w trakcie snu. Przez zastosowanie tego rozwiązania Twój sen może znacznie się poprawić. Zaletą tych modeli materaców jest ich dwustronność, więc możesz korzystać z nich przez długi czas. Materace Janpol są wskazane dla alergików oraz będą idealną podporą dla Twojego kręgosłupa. Materace Janpol mają innowacyjną strukturę, która nie sprzyja pochłanianiu pyłków i alergenów podczas użytkowania.

Jakie rodzaje materaców Janpol są dostępne w naszej ofercie?

  • materace kieszeniowe (odpowiednie dla seniorów i alergików),

  • materace piankowe (wykonane z pianki termoelastycznej, reagują na temperaturę ciała),

  • materace lateksowe (są odporne na odkształcenia).

Wszystkie materace Janpol charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia, dopasowanie do ułożenia ciała, wentylacja oraz dwustronność. Jednym z naszych produktów jest miękki materac piankowy Julia, jego pokrowiec wykonany jest z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu.

Materace posłaniowe – toppery

Materace posłaniowe są wykonane z wysokiej jakości pianki, która może zwiększyć Twoją wygodę podczas snu, a elastyczny wkład tego modelu może zapewnić Ci lepsze podparcie i stabilność w trakcie wypoczynku. Dzięki zastosowaniu nawierzchniowego materaca posłaniowego (toppera) − Twój materac bazowy posłuży Ci dłużej. Do jego zalet można również dodać swobodę i wygodę, z jaką możesz z niego korzystać. Ponieważ możesz zdjąć go w każdej chwili z łóżka i zabrać ze sobą w podróż, czy użyć kiedy w Twoim domu będą nocować goście.

Materace posłaniowe dzielimy na następujące grupy:

  • materace piankowe (możesz zabrać je na biwak, a elastyczna pianka zapewni Ci komfortowy sen),

  • materace termoelastyczne (idealne dla alergików, posiadają strukturę odporną na pleśń i pyłki uczulające),

  • materace lateksowe (zapewniają odpowiednią wentylację).

Te modele materaców dzięki swojej wielozadaniowości i ekonomicznej cenie sprawdzają się w każdym domu i podczas niejednej wyprawy.