Kategoria: KOŁDRY OBCIĄŻENIOWE

Kołdry obciążeniowe

Kołdra obciążeniowa (kołdra sensoryczna) wpływa na nasze samopoczucie, może redukować poziom stresu i napięcia w Twoim ciele. Za sprawą jej optymalnej wagi możesz czuć się lepiej każdego dnia. Obciążenie rozkłada się równomiernie na całym ciele, co pobudza produkcję serotoniny przed zaśnięciem, która pozytywnie wpływa na jakość snu. Jest szczególnie polecana osobom, które zmagają się z: depresją, zespołami lękowymi, ADHD czy bezsennością. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kołdrę obciążeniową Basic Gravity, która może podnieść jakość Twojego snu i relaksu.

Czym jest kołdra obciążeniowa?

Kołdra obciążeniowa to produkt wykonany ze 100% bawełny, wewnątrz kołdry znajdują się niewyczuwalne szklane mikrokulki, które stymulują ciało. Ich specyficzna lekkość wpływa na komfort i poczucie odprężenia. Kołdry obciążeniowe obniżają poczucie stresu i wspomagają zdrowy sen. Jest to idealny produkt dla osób, które cierpią na:

  • lęki, nerwice i fobie,

  • stres przewlekły,

  • problemy z koncentracją,

  • zespół niespokojnych nóg,

  • wewnętrzne napięcie i rozdrażnienie,

  • zaburzenia integracji sensorycznej.

Zalety kołdry obciążeniowej

Kołdry obciążeniowe to produkty o szerokim zastosowaniu antystresowym i wyciszającym. Dzięki ich działaniu możesz poczuć się zrelaksowany, ponieważ materiał z jakiego je wykonano zmniejsza uczucie zmęczenia oraz może wpłynąć na obniżenie stresu i napięcia w Twoim ciele. Warto wspomnieć również o ich możliwym działaniu terapeutycznym, które może wspomagać walkę z bezsennością i skutkami życia w napięciu. To wszystko za sprawą ich innowacyjnej struktury wykonanej ze specjalnych szklanych mikrokulek. Sprawdź sam, jak działają te kołdry!